İş Çıkışında Serinletici Bir Akşam Keyfi için Garden Pub

Windowist Tower’da bulunan ve Maslak Gezi İstanbul bünyesindeki ‘Garden Pub’ rahat ve samimi atmosferi, maç yayını yapan büyük ekranları, leziz atıştırmalıkları ve serinletici içki menüsü ile özellikle iş çıkışı rahatlamak isteyenler için ideal bir mekan! Sunduğu hazır ofis sistemleri ile girişimcilerin, uluslararası / yerel şirketlerin ve üst düzey yöneticilerin hayatını kolaylaştıran Windowist Tower, hem Maslak’ta iş dünyasının kalbi olmaya hem de benzersiz projeleriyle, şehrin ritmini profesyonellerin ayağına getirmeye devam ediyor.

Garden Pub

26 katlı akıllı binanın giriş katında Gezi İstanbul’un bünyesinde yer alan ‘Garden Pub’, özellikle iş çıkış saatleri ile özdeşleşen “pub kültürü”nü yaşamak isteyen çalışanlar için ideal bir mekan. Modern ve rahatlatıcı atmosferi ile iş yorgunluğunu üzerinizden dakikalar içinde alan Garden Pub, işi işte bırakmanıza yardımcı olan en keyifli adreslerden biri. Yaz akşamlarınızı serinleten, ruhunuzu dinlendiren Garden Pub’da leziz menüler ve serinletici içkiler eşliğinde arkadaşlarınızla uzun sohbetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

İş çıkışı randevularının en keyifli adresi Garden Pub, İTÜ Ayazağa metro istasyonu’nun hemen yanı başında bulunan lokasyonuyla ulaşım açısından da son derece cazip.

Windowist Tower

Eski Büyükdere Cad. No: 26 Maslak İstanbul

Tel: 0 212 214 70 00

 

Beğen ve Paylaş:
Facebook
Facebook
Instagram

Yorum Yapın

Facebook
Facebook
Instagram