Kış düğünlerinin yeni adresi; 360East Moda!

360Entertainment Group’un DoubleTree by Hilton Moda Oteli’nin terasında yer alan mekanı 360East Moda, kış düğünü tercih eden yeni çiftlerin mutluluklarına şahitlik ediyor. Hayallerinizdeki gibi bir düğün organizasyonu için 360East Moda, bu özel gününüze yakışan şıklıkta menü, ambiyans, manzara ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Yeni çiftlerin mutluluğa ilk adımları hep özeldir. Düğün organizasyonu ise heyecanlı bir maraton gibidir. Bazen karar vermek güçleşir, bazen de detaylar keyif verir. Bu özel gününüzün düşlediğiniz gibi olması ise hep en önemlisidir. Tabi ki hem davetlilerinizin keyif alacağı, hem samimi hem de eğlenceli bir düğün beklentinizdir. 360East Moda, bu mutluluk çerçevesinde öykünüze sıcaklık katıyor. Ev sahibi misafirperverliğindeki ekibi ile davetlilerini ağırlayan 360East Moda, dünya yemeklerinden oluşan zengin menüsü ile bu özel gününüzü lezzetlendiriyor. Özel tadım ile düğün öncesinde bu lezzetleri ilk önce çiçeği burnunda gelin ve damat tadıyor.

Bride and groom holding champagne glasses

Düğün albümünüzdeki mutluluk kareleri eğlence dolsun…

360East Moda, Haydarpaşa’dan adalara kadar uzanan göz kamaştıran panoramik manzarası ile size özel yapılan süslemeye ayrı bir güzellik katıyor. Hem aileniz hem de sevdikleriniz 360East Moda’nın manzarası eşliğinde mutluluğunuzu paylaşıyor. İsterseniz canlı müzik organizasyonu dilerseniz de DJ müziği ile eğlence şahane oluyor.

360East Moda, her detayı düşünüyor…

Düğün hazırlığında düşünülmesi gereken birçok detay oluyor. 360East Moda’da, süslemeden müziğe, yemekten eğlenceye kadar her şey istediğiniz gibi planlanıyor. Organizasyonun her detayında 360 ekibi size önerilerde bulunarak hizmet verdiği gibi özgürlüğünüzü de kısıtlamıyor. Her şeyin düşlediğiniz gibi olması için varsa sizin tercih ettiğiniz bir organizasyon ve süsleme şirketi ile iş birliği içinde detayları hazırlıyor. Düğün sahiplerine ise sadece menüye karar vermek ve playlist’i seçmek kalıyor.

Detaylı bilgi için;

360istanbul East

0216 542 43 50 – 51 / 0530 789 0 360

Adres: Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No: 31 Kadıköy / İstanbul

(DoubleTree by Hilton Moda Oteli, 12. kat)

Beğen ve Paylaş:
Facebook
Facebook
Instagram

Yorum Yapın

Facebook
Facebook
Instagram