La Torre’de Işıltılı Bir Yılbaşı Gecesi

İstanbul’un yeni ve gözde bölgesi Etiler’e değer katan Le Méridien İstanbul Etiler, popüler yaşam, sanat, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile de konuklarına göz kırpıyor.  

LeMeridienIstanbulEtiler_YilbasiProgrami_09.12.2013

Şefin Lezzet Karnavalı

Tat, renk ve aromaların kusursuz buluşma noktası La Torre’de bu yılbaşı bir karnaval havasında kutlanıyor. La Torre Restoran’ın yetenekli şefleri tarafından birbirinden farklı, yeni ve sıra dışı lezzetler, akrobatik şovlar ile canlı yemek istasyonlarında misafirlere sunuluyor.

Lé Méridien Istanbul Etiler’in yaratıcı şefi Tarkan Özdemir, “Misafirlerimize yılbaşında unutulmaz bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Bu yüzden kendilerini La Torre’ye, büyüleyici renklerinin içerisinde canlı yemek şovlarının sunulacağı Şefin Lezzet Karnavalı’na davet ediyoruz” diyor

Yılbaşı gecesine özel olarak tasarlanan La Torre restoran alışılmadık renk ve tatlarla ışıldayacak. Canlı Müzik ve DJ performansının saat 01.00’e kadar devam edeceği yılbaşı programı sınırsız yerli içki dahil kişi başı 329 TL.

Ayrıca Le Méridien’in yılbaşına özel hazırladığı konaklama paketinden yararlanmak isteyenler için; konaklama, yılbaşı yemeği ve ertesi gün brunch keyfi iki kişilik odada kişi başı 549 TL + KDV ve tek kişilik oda 749 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla. http://www.lemeridienistanbuletiler.com/tr

 

Beğen ve Paylaş:
Facebook
Facebook
Instagram

Yorum Yapın

Facebook
Facebook
Instagram