Yeni Yılda Pera Palace Hotel Jumeirah

Geçmişten günümüze bir anıt gibi ayakta kalan Pera Palace Hotel Jumeirah yeni yıl kutlamaları için 121 yıldır olduğu gibi bu yıl da hazır. İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence hayatında vazgeçilmez bir yere sahip Pera Palace, 31 Aralık Yılbaşı gecenizi de unutulmaz kılacak. Grand Pera Salonu’ndaki Yılbaşı balosunun ardından geceyi muhteşem haliç ve Pera manzaralı odalardan birisinde geçirebilirsiniz.

PeraYilbasiFoto

Grand Pera Salonu’nda Yılbaşı Balosu

Executive Şef Arif Kemal Doğan ve ekibinin hazırladığı yılbaşı yemeği, “Tayla Koray” orkestrası ve canlı DJ performansı eşliğinde, büyüleyici Grand Pera Balo Salonu’nda sizleri bekliyor. Müzisyen ve solist kadrosu ile grup, dans müziğinden Türkçe ve yabancı pop şarkılarına; latin, salsa ve tangodan unutulmaz caz klasiklerine kadar geniş bir repertuar sunacak. Yeni yılınızı lezzetli yemek, eğlenceli müzik ve kaliteli servis eşliğinde kutlarken, tüm bunlar kişi başı 495 TL fiyata limitsiz yerli içki dahil olarak sunuluyor.

Yılbaşı Balosu ve Konaklama

Yılbaşına özel konaklama seçeneğinde, 1 gece Pera manzaralı odada iki kişi konaklama, Grand Pera Balo Salonu’nda limitsiz yerli içki dahil yeni yıl akşam yemeği ve Agatha Restaurant’ta açık büfe kahvaltı sunuluyor. Yeni yıla özel fiyatı 550 Euro + %8 KDV… Aynı paket Deluxe Pera Haliç manzaralı odada 595 Euro + %8 KDV…

Asmalımescit’in renkli atmosferinde eğlenip, geceyi Pera Palace Hotel Jumeirah’nın konforunda geçirmek isteyen konuklar içinse; yılbaşına özel konaklama seçeneğinde, Deluxe Pera manzaralı odada iki kişi konaklama ve Agatha Restaurant’ta açık büfe kahvaltı sunuluyor. Fiyatı 275 Euro + %8 KDV, Deluxe Pera Haliç manzaralı oda tercih ederseniz 315 Euro + %8 KDV.

Pera Palace Hotel Jumeirah lezzetlerini evinde tatmak isteyenler de, yılbaşı sofraları için önceden hindi siparişlerini verebilecek, özel yılbaşı sepetlerini yılın en güzel hediyesi olarak sevdikleriyle paylaşabilecekler…  

Beğen ve Paylaş:
Facebook
Facebook
Instagram

Yorum Yapın

Facebook
Facebook
Instagram